عنوان گروه خبري / اطلاعيه و سمينارها .
  • ساعت : ۱۴:۴۹:۳۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ 
بازدید كارگروه پژوهشی -آموزشی مناطق نفت خیز جنوب از دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان

بازدید کارگروه پژوهشی -آموزشی  مناطق نفت خیز جنوب از دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان

دکتر شاهین کٌرد رئیس پژوهش و فناوری و مهندس عبدالنبی نجفی پور معاون مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب درآموزش به همراه تيم کارشناسی این شرکت از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مناطق نفتخیز جنوب، در این بازدید پس از ادای احترام به مقام شامخ شهید گمنام دانشگاه، دکتر شاهین کٌرد ضمن تقدیر از فعالیت‌های مثبت انجام‌ شده در حوزه‌های مختلف دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان و تاکید بر افزایش تعامل بین صنعت نفت و این دانشگاه در حوزه های مختلف مطالعاتی، پژوهشی و فن آوری، گفت: روش‌ها و مسیرهای ارتباطی زیادی برای  ارتقاء رابطه صنعت و دانشگاه وجود دارد و با استفاده از این روش ها، سطح همکاری‌های پژوهشی گسترش بیشتری خواهد یافت.

وي افزود: يكي از راهبردهاي پژوهش و فناوري مناطق نفتخيز جنوب گسترش ارتباط مؤثر با مراكز تحقيقاتي سراسر كشور، خصوصاً مراكز بومي است و مي­بايست اعضاي هيات علمي در اين راستا تعامل و همكاري فعالي داشته باشند.

دکتر سید نژاد، رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان امکانات موجود و توانمندی‌های دانشگاه به ‌ویژه در حوزه های کار آفرینی را ایده آل ارزیابی کرد و زمینه‌ها و پتانسیل موجود برای برقراری ارتباط دوسویه همکاری های مشترک را متناسب دانست.

مهندس نجفی پور نیز پتانسیل‌های همکاری آموزشی دو نهاد را تشریح کرده و در خصوص مسئولیت‌های اجتماعی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب توضیحاتی را ارائه و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک برنامه اي جهت آموزش افراد علاقمند ولی کم‌ بضاعت شهرستان‌ اختصاص داده شود.

در پایان، طرح های کارآفرینی دانشگاه، مرکز جوار دانشگاهی، آزمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی مورد بازدید قرار گرفت و کارگروه مناطق نفتخیز جنوب در جریان پیشرفت های دانشگاه و جزییات برنامه جامع کارآفرینی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان قرار گرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها